Інфодиск для бухгалтерів

Ви бухгалтер? — Прийміть нашу щиру повагу та захоплення Вашою працьовитістю, старанністю та стійкістю.

Система «Інфодиск: ГоловБух» — зібрала максимальну кількість інформації, яка необхідна або може знадобитися в щоденній роботі бухгалтера. Це потужний інформаційний комплекс для бухгалтерів, з унікальними ресурсами та тематичним охопленням для вирішення Ваших практичних завдань та питань, що виникають.

Система «ГоловБух» містить такі ресурси для бухгалтерів:

Вся нормативно-правова база «Законодавство України»:

Усі нормативно-правові акти, необхідних для роботи бухгалтера (біля 200 000 док.):

  • загальне законодавство України
  • роз’яснення та листи ДПСУ
  • документи міністерств та відомств, що регламентують ведення обліку та підприємницької діяльності тощо.

Моніторинг законодавства «Гарячий тиждень» – аналітичний огляд новин законодавства та бухгалтерської преси.

Головні новини – стрічка поточних новин з акцентом на суттєві нововведення, щоб не пропустити головного

База даних «Консультації» (понад 40 000 статей) – консультації фахівців; відповіді на актуальні запитання спеціалістів ДПСУ; авторські статті та методичні посібники. Основні тематичні розділи:

  • Бухгалтерський облік та оподаткування
  • Підприємницька діяльність
  • Питання трудового права.

Архіви бухгалтерських та податкових видань – повні електронні архіви провідних періодичних видань з тематики бухгалтерського та податкового обліку

Бланки та форми для бухгалтера – всі бланки звітності (у форматі Word, Excel, PDF) з посиланнями на інструкції та приклади щодо їх заповнення; порядок подання звітності; шаблони посадових інструкцій; Форми документообігу; приклади заяв та звернень до держ.огани, та інші документи, що застосовуються у роботі відділів бухгалтерії,

«Типові договори» — шаблони та приклади цивільно-правових та господарських договорів; рекомендовані форми договорів та контрактів із посиланнями на нормативні акти, якими вони були затверджені; зразки установчих документів та інших бланків, консультації з питань договірного права

Енциклопедія бухгалтерських проводок – програмно-аналітичний ресурс, що містить понад 6500 бухгалтерських проводок відповідно до діючих ПС(б)У та нормативів, рекомендовані схеми господарських операцій (з можливістю створення своїх схем користувачем).

Календар бухгалтера– встановлені терміни подання звітності з посиланнями на всі форми звітності, готові до роздрукування, інструкції та консультації щодо заповнення форм звітності.

Калькулятори для бухгалтера: розрахунок індексації зарплати тощо.

Перевірки. Методика та алгоритми дій при спілкуванні з перевіряючими органами: правова основа захисту, умови допуску на підприємства, загальні рекомендації та інструкції персоналу, повноваження перевіряючих органів та ваші права – вся інформація для вироблення правильної тактики Вашого захисту при взаєминах з органами, що перевіряють.

Відділ кадрів – вся інформація, необхідна для організації роботи кадрової служби підприємства, шаблони та форми документів кадрового обліку, методика складання та приклади посадових інструкцій, трудові договори та контракти, ведення трудових книжок тощо.

Довідники бухгалтера – різнопланова інформація, класифікована і представлена ​​у зручній табличній формі: норми, інструкції та правила, індекси та ставки, реквізити держ.органів тощо.