Поновлення (актуалізація) систем «Інфодиск»

Шановні користувачі!
Нагадуємо, що поновлення (актуалізація) інформаційних баз даних для всієї лінійки професійних консультаційно-правових систем «Інфодиск» доступні лише нашим клієнтам, які оплатили абонентне обслуговування та пройшли процедуру реєстрації. Ця послуга платна.

Як відбувається поновлення правових систем ІНФОДИСК

Всі інформаційні системи та продукти «Інфодиску» поновлюються шляхом послідовного отримання та внесення до
Вашу програму даних щоденних БЛОКІВ ПОНОВЛЕНЬ (Це програмно упаковані нові документи, матеріали та технічна інформація).
При підключенні до мережі Інтернет комп’ютера, встановлена ​​на ньому система «ІНФОДИСК», отримавши Вашу команду «Поновити (інформацію)» або, при налаштуванні, в автоматичному режимі — в заданий Вами час, сама з’єднається з нашим сервером і зробить всю роботу з отримання та внесення Блоків поновлень у Вашу версію та повідомить про закінчення актуалізації.
Це основний спосіб актуалізації та абонентного обслуговування систем Інфодиск.
Єдиною умовою є підключення до мережі Інтернет Вашого комп’ютера із запущеною інформаційною системою.

Зауважимо, що процес актуалізації займе деякий час (залежно від кількості пропущених (не внесених) блоків поновлень та їх обсягу), тому ми рекомендуємо при проведенні актуалізації системи після тривалої перерви (більше двох тижнів) запускати поновлення системи у неробочий час.

Поновити Вашу конфігурацію системи «Інфодиск» можна і в ручному режимі. Для цього потрібно отримати всі відсутні блоки поновлень (від останнього номера блоку поновлень на вашому ПК до поточного номера поновлень на нашому сервері) — завантажити з нашого сайту або отримати у інший спосіб. Ручний режим іноді застосовується, якщо у Вас виникли труднощі з отриманням поновлень або якщо з якоїсь причини було втрачено блок інформації. Ви завжди можете зайти на наш сайт і завантажити відсутні блоки поновлень ручному режимі.

Також Ви завжди можете звернутися до служби технічної підтримки за тел: (099) 780-08-90, (093) 780-08-90, (044) 495-21-21, або електронною поштою support@infodisk.ua